İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

          Ayakkabibu.com 'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup MNG Kargo ile peşin ödemeli olarak iade yapabilirsiniz. Sadece Tasarım ve Abiye ürünlerine özel iade işlemi; ürünün aynı gün içerisinde geri iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır. Belirtilen sürenin aşılması durumunda ,iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.İadeniz Ayakkabibu.com'un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti ,irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde en geç 7 iş günü  içerisinde iade edilir.Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin banka komisyon bedeli hariç kısmı iade edilmektedir.Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden ayakkabibu.com sorumlu olmamaktadır.Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz 0 850 840 97 01 müşteri hizmetleri numarasından bilgi alabilirsiniz.

  

 

DEĞİŞİM SİPARİŞİ VERİRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM ?

          İadeniz Ayakkabibu.com 'un ilgili birimlerine ulaştığında sizlere dönüş yapılarak işlem sağlanmaktadır.İade tutarınızın altında verilen siparişler de değişim işlemi sağlanmamaktadır.Göndermiş olduğunuz ürün tutarı ile aynı yada üzeri verilen siparişlerde değişim sağlanmaktadır.İadenizin üzerinde verilen siparişlerde kargo masrafı müşteriye ait olup kapıda ödeme masrafı firmamıza  ait olacaktır.

   

ELİME GEÇEN ÜRÜN KUSURLU. NE YAPMAM GEREKİYOR?

          Ayakkabibu.com dan kaynaklanan , yanlış ürün , yanlış beden ve yanlış renk vb. gönderimleri, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisin de ayakkabibu.com Müşteri Hizmetleri  0 850 840 97 01  ile temasa geçerek , kargo ücreti yansıtılmadan iade yapabilirsiniz.Bu sürenin dışında herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır.Kusurlu göndereceğiniz ürünler de ; aldığınız ürünlerin tamamı kusurluysa değişim işlemi sağlanamamaktadır. Ancak ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli siz değerli müşterilerimize geri yansıtılacaktır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR